Vánoční turnaj ve stolním tenisu

Osmého ročníku vánočního turnaje školy ve stolním tenisu se zúčastnilo 17 borců. Poslední školní den roku uctili bojovnými výkony i dobrou náladou. Kromě veteránů soutěže a tradičních účastníků se dostavilo i několik nových nadějných tváří, někdy i o dvě hlavy menších, však s velkým sportovním nadšením. V hlavní soutěži se do semifinále probojovali Lukáš Hojdysz (5.A, 4. místo), Jakub Solowski (3.D, 3. místo) a maturanti Ondřej Cieslar (6.A) a Jan Sikora (4.E). Dva posledně jmenovaní pojali své finálové utkání se zvláštní noblesou: využili plný rozsah tělocvičny a ve své exhibiční show pobavili diváky množstvím ping-pongových fint známých ze speciálních sportovních akcí a televizní obrazovky. Za předvedený výkon byla oběma udělena společná první cena. V soutěži útěchy startovalo 12 studentů, vítězství si odnesl Dominik Szturc (4.A), druhé místo obsadil Jakub Kotajny (1.C), třetí skončil Jan Szopa (2.E).