Okresní finále SŠ v kopané – Pohár Josefa Masopusta

Výběr fotbalistů naší školy dosáhl doposud nejlepšího umístění v okresním finále soutěže středních škol, které se konalo tradičně ve sportovním areálu Stovky ve Frýdku-Místku. V silné konkurenci osmi mužstev se naši fotbalisté dostali dvěma vítězstvími do finále, ve kterém se střetli s mužstvem Střední průmyslové školy, Obchodní akademie a Jazykové školy Frýdek-Místek. Do 25. minuty (doba utkání 30 minut) drželi remízový stav 0:0. Poté se strhla gólová přestřelka, která stanovila skóre 1:3 v náš neprospěch. Z turnaje si kluci odvezli krásné 2. místo. GRATULUJEME!!!

Sestava: Matyáš Lisztwan 2.D, Jan Lasota, Mirek Polák a Matouš Petružálek 3.D, Patrik Macúch 3.E, Ondřej Plevko 4.D, Jan Bujok, Šimon Petružálek a Radim Wolný 5.B, Michal Mieszek a Denis Pieter 6.B.