Sportovně-vědomostní soutěž Kalokagathia

Dne 28. 9. 2017 se pětičlenné družstvo naší školy zúčastnilo celoslovenského kola soutěže Kalokagathia, na které byli jako hosté přizváni zástupci některých škol z ČR i Polska. Běžecký závod byl spojen s prověřením některých dovedností (střelba ze vzduchovky, hod granátem na cíl, určení azimutu aj.), ale i vědomostí (z oblasti protipožární ochrany, dopravy, zeměpisu, dějepisu, ekonomie, práva apod.). Třinecké gymnázium vzorně reprezentovali Iva Štefková (3.D), Magda Bruková, Sebastian Filipek (5.A), Jakub Cieslar a Jakub Raszka (6.B).

Všem členům družstva děkujeme, že se na soutěž dobře připravili a že byli ochotni školu reprezentovat i v den státního svátku.

Moravskoslezskému kraji děkujeme za finanční podporu, která byla použita na úhradu dopravy a jednotné sportovní oblečení našich závodníků.