Pohár rozhlasu slaví 50 let

V úterý 15. 5. 2018 se na Městském stadionu v Třinci uskutečnil atletický závod družstev mladších a starších žáků a žákyň o Pohár rozhlasu, který v letošním roce slaví stejně jako naše škola 50 let. Naše gymnázium mělo zastoupení ve všech čtyřech kategoriích. Celkem zde závodilo téměř 400 žáků. V každé kategorii bylo nejméně 10 družstev.

Nejlépe si vedli mladší žáci – hoši z 1. A a 2. A, kteří obsadili 2. místo a zatím mají naději na postup do krajského kola na základě divoké karty. Nejvíce bodů pro družstvo získal Vít Holub z 2. A, který byl také nejrychlejší v běhu na 60 m. Zvítězil v čase 8,16 s. Dalšími členy družstva byli: Jáchym Turoň 2. A, Martin Urban 2. A, František Bojko 1. A, Miroslav Murin 1. A, Patrik Vítkovič 1. A, Viktor Szlaur 1. A., Šimon Pohludka 1. A.

Všem žákům a žákyním děkujeme za reprezentaci školy. Kompletní výsledky najdete zde