IT novinky: Zpíváte si ve sprše?

Novinkou do Vaší koupelny může být reproduktor, a ne ledajaký! Reproduktor Shower Power je napájený přímo proudem vody. Tím se řeší problém spojený s napájením sprchových reproduktorů, které musíte např. každé 5 sprchování nabíjet. Jak vlastně reproduktor funguje a co umí?
Reproduktor do sprchy od firmy Ampere připevníte na sprchovou hlavici (mělo by být možné připevnit ho na jakoukoliv hlavici) a tok vody poskytne veškerou potřebnou energii k napájení hydroelektrického generátoru, který nabíjí 2600mAh baterii Bluetooth reproduktoru. Reproduktor Shower Power funguje podobně jako vodní kolo v přehradě. Než proud ze sprchy dosáhne sprchové hlavice, otáčí vnitřním oběžným kolem, které je připojeno k mini-generátoru, který nabíjí baterii. V okamžiku, kdy začne proudit voda, začne reproduktor nabíjet.
Reproduktor Shower Power při maximální hlasitosti a tekoucí vodě nabídne více než 80 hodin přehrávání. Při poslouchání, v době kdy neteče voda se toto číslo zmenší na cca. 17 hodin při maximální hlasitosti. V případě, že budete Shower Power používat při tekoucí vodě, přibližně na poloviční výkon, neměli byste pocítit jakýkoliv problém s nabíjením baterie.

Máte-li po ruce 100 USD, může být Shower Power Váš.

Zdroj: https://www.svetandroida.cz/reproduktor-do-sprchy-ampere/