Olympijský šestiboj

OŠ se letos koná 24. 6. 2026, účast 12 žáků za třídu, disciplíny – 2 šplh tyč/ lano, 2 plavci, 2 sprinteři, 2 skokani skok daleký/skok vysoký, 2 hod granát/míček, 2 dlouhý běh 1500 /3000 m, časový program bude upřesněn, ale začínáme šplhem v naší hale, pak přesun na Městský stadión, kde nejdříve proběhnou atletické disciplíny a od 12:30 plavání. Pro jednotlivce probíhá tzv. Šebrle cup, kterého se žáci účastní ve dvou kategoriích chlapci a dívky, absolvují všech 6 disciplín. Výsledky tříd i Šebrle cupu se přepočítávají podle stanoveného koeficientu. Doprovodnými disciplínami bude štafeta 4x100m, hod medicinbalem a skok z místa. 
Soupisky budou vloženy pro studenty do TEAMS, kde je zástupci tříd vyplní.