Suplování:   Pondělí 25.3.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 25.3.2019 (8:07)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Franková Hana

   

Nav

Mac

Mac

....

   

..

..

Gajdzicová Jana

 

-

Doh

....

-

Mac

Hlo

-

   

Gibiec Marcel

..

..

-

Maj

Kan

-

Hlo

-

   

Jursová Anna

..

..

Šot

 

Mka

 

Pas

     

Kantorová Marcela

       

-

         

Krčková Ivana

 

..

-

Maj

-

Bra

..

-

   

Kučírková Bibiana

 

..

-

-

-

-

-

-

   

LukᚠJakub

 

-

Maj

Dem

....

....

..

..

   

Madari Pavlína

 

Dem

-

Zaw

Doh

Bab

       

Šotkovská Ivana

     

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Babilonová Miroslava

5.hod

supl. (Mad)

F

3.A

(306F)

 

Brauner René

5.hod

supl. (Krč)

PNK

1.E

(105T)

 

Cieslarová Romana

2.hod

Suplovací pohotovost

 

Demelová Karla

1.hod

supl. (Mad)

ČJL

3.A

(305T)

 
 

3.hod

supl. (Luk)

ŠJ

1.E (ŠJ)

(223T)

 

Dohnalová Šárka

2.hod

supl. (Gaj)

Tv

1.A (Dív)

(24Tv)

 
 

4.hod

supl. (Mad)

Bi

2.A

(205B)

 

Hložková Jana

6.hod

spojeno (Gib)

M

3.A (Chl)

(305T)

 
 

6.hod

supl. (Gaj)

M

3.A (Dív)

(305T)

 

Kantor Ivo

4.hod

supl. (Gib)

Tv

3.C (Chl)

(25Tv)

 
 

6.hod

přesun <<

F

1.D

(310F)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

F

1.D

 

na 6.hod

Macošková Alena

3.hod

změna

ČJL

4.A (S1)

(116T)

 
 

3.hod

spojeno (Fra)

ČJL

4.A (S2)

(116T)

 
 

4.hod

změna

ČJL

4.A (S2)

(116T)

 
 

4.hod

spojeno (Fra)

ČJL

4.A (S1)

(116T)

 
 

5.hod

supl. (Gaj)

Tv

2.A (Dív)

(24Tv)

 

Macurová Kateřina

4.hod

supl. (Jus)

ZSV

3.E

(124T)

 

Majetná Marcela

2.hod

supl. (Luk)

ŠJ

4.C (ŠJ)

(105T)

 
 

3.hod

spojeno (Gib)

ICT

2.A (S2)

(83T)

 
 

3.hod

supl. (Krč)

ICT

2.A (S1)

(83T)

 

Navrátík Jiří

2.hod

supl. (Fra)

M

2.A

(83T)

 

Pastorková Věra

6.hod

supl. (Jus)

D

3.E

(124T)

 

Šotkovská Ivana

2.hod

supl. (Jus)

D

2.D

(86T)

 

Zawiszová Barbora

3.hod

supl. (Mad)

Bi

3.E

(205B)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

Tv

Dív

(24Tv)

supluje

Dohnalová Šárka

(Gaj)

1.D

6.hod

F

 

(310F)

přesun <<

Kantor Ivo

z 7.hod

 

7.hod

F

   

přesun >>

 

na 6.hod

1.E

3.hod

ŠJ

ŠJ

(223T)

supluje

Demelová Karla

(Luk)

 

5.hod

PNK

 

(105T)

supluje

Brauner René

(Krč)

2.A

2.hod

M

 

(83T)

supluje

Navrátík Jiří

(Fra)

 

3.hod

ICT

S2

(83T)

spojí

Majetná Marcela

(Gib)

 

3.hod

ICT

S1

(83T)

supluje

Majetná Marcela

(Krč)

 

4.hod

Bi

 

(205B)

supluje

Dohnalová Šárka

(Mad)

 

5.hod

Tv

Dív

(24Tv)

supluje

Macošková Alena

(Gaj)

2.D

1.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Krč)

 

2.hod

D

 

(86T)

supluje

Šotkovská Ivana

(Jus)

2.E

7.hod

ŠJ

ŠJ

 

odpadá

 

(Luk)

3.A

1.hod

ČJL

 

(305T)

supluje

Demelová Karla

(Mad)

 

5.hod

F

 

(306F)

supluje

Babilonová Miroslava

(Mad)

 

6.hod

M

Chl

(305T)

spojí

Hložková Jana

(Gib)

 

6.hod

M

Dív

(305T)

supluje

Hložková Jana

(Gaj)

3.C

1.hod

M

   

odpadá

 

(Kuč)

 

4.hod

Tv

Chl

(25Tv)

supluje

Kantor Ivo

(Gib)

3.D

0.hod

ZS

ZS2

 

odpadá

 

(Gib)

 

1.hod

ZS

ZS2

 

odpadá

 

(Gib)

 

8.hod

BioS

BiS

 

odpadá

 

(Fra)

 

9.hod

BioS

BiS

 

odpadá

 

(Fra)

3.E

0.hod

ZS

ZS2

 

odpadá

 

(Gib)

 

1.hod

ZS

ZS2

 

odpadá

 

(Gib)

 

3.hod

Bi

 

(205B)

supluje

Zawiszová Barbora

(Mad)

 

4.hod

ZSV

 

(124T)

supluje

Macurová Kateřina

(Jus)

 

6.hod

D

 

(124T)

supluje

Pastorková Věra

(Jus)

 

8.hod

BioS

BiS

 

odpadá

 

(Fra)

 

9.hod

BioS

BiS

 

odpadá

 

(Fra)

4.A

3.hod

ČJL

S1

(116T)

změna

Macošková Alena

 
 

3.hod

ČJL

S2

(116T)

spojí

Macošková Alena

(Fra)

 

4.hod

ČJL

S2

(116T)

změna

Macošková Alena

 
 

4.hod

ČJL

S1

(116T)

spojí

Macošková Alena

(Fra)

4.C

2.hod

ŠJ

ŠJ

(105T)

supluje

Majetná Marcela

(Luk)

4.D

0.hod

DěS1

DěS1

 

odpadá

 

(Jus)

 

1.hod

DěS1

DěS1

 

odpadá

 

(Jus)

4.E

0.hod

DěS1

DěS1

 

odpadá

 

(Jus)

 

1.hod

DěS1

DěS1

 

odpadá

 

(Jus)

5.A

0.hod

ZS

ZS2

 

odpadá

 

(Gib)

 

1.hod

ZS

ZS2

 

odpadá

 

(Gib)

 

6.hod

ŠJ

ŠJ

 

odpadá

 

(Luk)

 

8.hod

BioS

BiS

 

odpadá

 

(Fra)

 

9.hod

BioS

BiS

 

odpadá

 

(Fra)

6.A

0.hod

DěS1

DěS1

 

odpadá

 

(Jus)

 

1.hod

DěS1

DěS1

 

odpadá

 

(Jus)

 

 

Suplování:   Úterý 26.3.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 25.3.2019 (8:07)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

     

Absc

Absc

Absc

       

2.A

     

Absc

Absc

Absc

       

3.A

     

Absc

Absc

Absc

       

4.A

     

Absc

Absc

Absc

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Franková Hana

     

Dem

Dem

-

       

Gajdzicová Jana

 

-

Brp

..

-

..

..

-

   

Gibiec Marcel

-

-

-

-

-

Mac

..

-

   

Hložková Jana

     

..

..

Raš

       

Krčková Ivana

 

Ska

Nav

Doh

Doh

Mac

..

-

   

Kučírková Bibiana

 

..

-

-

-

-

-

-

   

LukᚠJakub

 

Ca

-

Mac

Lib

Čer

Mac

-

   

Majetná Marcela

 

....

-

..

..

Mka

Bra

-

   

Skupień Kapsia Andrea

     

Brp

Lis

-

       

Vrátný Ladislav

     

Šot

Nav

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Brauner René

6.hod

supl. (Maj)

ICT

4.A

(105T)

 

Bruková Petra

2.hod

supl. (Gaj)

Tv

1.D (Dív)

(25Tv)

 
 

3.hod

spojeno (Ska)

AJ

4.D (AJ2)

(312T)

 
 

3.hod

změna

AJ

4.D (AJ1)

(312T)

 
 

4.hod

odpadá

AJ

4.A (AJ1)

 

Obecná absence třídy

Caputová Světlana

1.hod

supl. (Luk)

ŠJ

4.A (ŠJ)

(203J)

 

Černá Andrea

5.hod

supl. (Luk)

ŠJ

1.E (ŠJ)

(314J)

 

Demelová Karla

1.hod

odpadá

ČJL

3.A (S1)

 

zrušeno

 

2.hod

navíc

ČJL

3.A

(305T)

 
 

3.hod

spojeno (Fra)

ČJL

1.E (S2)

(223T)

 
 

4.hod

spojeno (Fra)

ČJL

1.E (S1)

(223T)

 

Dohnalová Šárka

3.hod

supl. (Krč)

Tv

6.A (Dív)

(24Tv)

 
 

4.hod

supl. (Krč)

Tv

6.A (Dív)

(24Tv)

 

Hložková Jana

1.hod

navíc

M

3.A

(305T)

 
 

2.hod

odpadá

M

3.A (S1)

 

zrušeno

Klepaczová Lenka

3.hod

odpadá

VV

2.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

VV

2.A

 

Obecná absence třídy

Liberdová Vlasta

4.hod

supl. (Luk)

ŠJ

2.E (ŠJ)

(105T)

 

Lisztwanová Blanka

4.hod

spojeno (Ska)

AJ

3.E (AJ2)

(124T)

 

Lomozíková Lucie

7.hod

přesun <<

MaS

6.A (MaS2)+

(114M)

z 2.4. 1.hod

 

8.hod

přesun <<

MaS

6.A (MaS2)+

(114M)

z 2.4. 0.hod

Macošková Alena

3.hod

supl. (Luk)

ŠJ

4.C (ŠJ)

(84T)

 
 

5.hod

spojeno (Gib)

ČJL

4.C (Chl)

(84T)

 
 

5.hod

supl. (Krč)

ČJL

4.C (Dív)

(84T)

 
 

6.hod

supl. (Luk)

ŠJ

3.A (ŠJ)

(203J)

 

Macurová Kateřina

5.hod

supl. (Maj)

ZSV

2.D

(86T)

 

Navrátík Jiří

2.hod

supl. (Krč)

Ch

3.D

(214T)

 
 

4.hod

supl. (Vrá)

Tv

6.A (Chl)

(25Tv)

 

Plucnar Marian

4.hod

odpadá

Ch

3.A

 

Obecná absence třídy

Rašková Lenka

5.hod

supl. (Hlo)

ČJL

4.E

(313T)

 

Skupień Kapsia Andrea

1.hod

supl. (Krč)

Tv

3.E (Dív)

(24Tv)

 

Šotkovská Ivana

3.hod

supl. (Vrá)

Tv

6.A (Chl)

(25Tv)

 

Zawiszová Barbora

4.hod

odpadá

AJ

4.A (AJ2)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.- 5. hod Obecná absence třídy

1.D

2.hod

Tv

Dív

(25Tv)

supluje

Bruková Petra

(Gaj)

 

6.hod

PNK

   

odpadá

 

(Krč)

1.E

3.hod

ČJL

S2

(223T)

spojí

Demelová Karla

(Fra)

 

4.hod

ČJL

S1

(223T)

spojí

Demelová Karla

(Fra)

 

5.hod

ŠJ

ŠJ

(314J)

supluje

Černá Andrea

(Luk)

2.A

3.- 5. hod Obecná absence třídy

2.D

5.hod

ZSV

 

(86T)

supluje

Macurová Kateřina

(Maj)

2.E

4.hod

ŠJ

ŠJ

(105T)

supluje

Liberdová Vlasta

(Luk)

3.A

1.hod

M

 

(305T)

navíc

Hložková Jana

 
 

2.hod

ČJL

 

(305T)

navíc

Demelová Karla

 
 

6.hod

ŠJ

ŠJ

(203J)

supluje

Macošková Alena

(Luk)

 

3.- 5. hod Obecná absence třídy

3.C

1.hod

M

   

odpadá

 

(Kuč)

3.D

2.hod

Ch

 

(214T)

supluje

Navrátík Jiří

(Krč)

3.E

1.hod

Tv

Dív

(24Tv)

supluje

Skupień Kapsia Andrea

(Krč)

 

4.hod

AJ

AJ2

(124T)

spojí

Lisztwanová Blanka

(Ska)

4.A

1.hod

ŠJ

ŠJ

(203J)

supluje

Caputová Světlana

(Luk)

 

6.hod

ICT

 

(105T)

supluje

Brauner René

(Maj)

 

3.- 5. hod Obecná absence třídy

4.C

3.hod

ŠJ

ŠJ

(84T)

supluje

Macošková Alena

(Luk)

 

5.hod

ČJL

Chl

(84T)

spojí

Macošková Alena

(Gib)

 

5.hod

ČJL

Dív

(84T)

supluje

Macošková Alena

(Krč)

4.D

3.hod

AJ

AJ2

(312T)

spojí

Bruková Petra

(Ska)

 

3.hod

AJ

AJ1

(312T)

změna

Bruková Petra

 
 

7.hod

MaS

MaS2

(114M)

přesun <<

Lomozíková Lucie

z 2.4. (Út) 1.hod

 

8.hod

MaS

MaS2

(114M)

přesun <<

Lomozíková Lucie

z 2.4. (Út) 0.hod

4.E

5.hod

ČJL

 

(313T)

supluje

Rašková Lenka

(Hlo)

 

7.hod

MaS

MaS2

(114M)

přesun <<

Lomozíková Lucie

z 2.4. (Út) 1.hod

 

8.hod

MaS

MaS2

(114M)

přesun <<

Lomozíková Lucie

z 2.4. (Út) 0.hod

5.A

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Gib)

 

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Gaj)

6.A

3.hod

Tv

Dív

(24Tv)

supluje

Dohnalová Šárka

(Krč)

 

3.hod

Tv

Chl

(25Tv)

supluje

Šotkovská Ivana

(Vrá)

 

4.hod

Tv

Dív

(24Tv)

supluje

Dohnalová Šárka

(Krč)

 

4.hod

Tv

Chl

(25Tv)

supluje

Navrátík Jiří

(Vrá)

 

7.hod

MaS

MaS2

(114M)

přesun <<

Lomozíková Lucie

z 2.4. (Út) 1.hod

 

8.hod

MaS

MaS2

(114M)

přesun <<

Lomozíková Lucie

z 2.4. (Út) 0.hod

 

 

Suplování:   Středa 27.3.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 25.3.2019 (8:07)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Babilonová Miroslava

     

..

-

Brp

..

..

   

Caputová Světlana

     

....

Kle

Wis

-

-

   

Cieslarová Romana

..

..

-

-

-

-

-

-

   

Foff Michal

 

Jus

Jus

-

Dem

-

-

-

   

Gajdzicová Jana

 

-

-

Šot

Doh

-

Dem

-

   

Gibiec Marcel

..

..

-

-

-

Jus

....

-

   

Krčková Ivana

 

-

-

Plu

....

Ras

..

..

   

Kučírková Bibiana

..

..

-

Čer

-

-

-

-

   

LukᚠJakub

 

Dem

Nav

Zaw

Maj

-

..

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Babilonová Miroslava

2.hod

navíc

M

3.E

(124T)

 

Bruková Petra

5.hod

supl. (Bab)

AJ

4.D

(312T)

 

Černá Andrea

3.hod

supl. (Kuč)

Ch

3.C

(53Ch)

 

Demelová Karla

1.hod

supl. (Luk)

ŠJ

3.A (ŠJ)

(305T)

 
 

4.hod

supl. (Fof)

ČJL

1.E

(223T)

 
 

6.hod

supl. (Gaj)

Z

3.E

(124T)

 

Dohnalová Šárka

4.hod

supl. (Gaj)

Tv

4.A (Dív)

(24Tv)

 

Jursová Anna

1.hod

supl. (Fof)

D

2.A

(83T)

 
 

2.hod

supl. (Fof)

D

4.C

(84T)

 
 

3.hod

navíc

ČJL

3.E

(222T)

 
 

5.hod

supl. (Gib)

Z

3.C

(222T)

 

Klepaczová Lenka

4.hod

supl. (Ca)

ŠJ

3.E (ŠJ)

(124T)

 

Majetná Marcela

4.hod

supl. (Luk)

ŠJ

3.C (ŠJ)

(122P)

 

Navrátík Jiří

2.hod

supl. (Luk)

ŠJ

5.A (ŠJ)

(105T)

 

Plucnar Marian

3.hod

supl. (Krč)

Z

5.A

(212Z)

 

Raszková Libuše

5.hod

supl. (Krč)

Tv

3.E (Dív)

(24Tv)

 

Šotkovská Ivana

3.hod

supl. (Gaj)

Tv

1.D (Dív)

(24Tv)

 

Wiszczorová Anna

5.hod

supl. (Ca)

ŠJ

6.A (ŠJ)

(213T)

 

Zawiszová Barbora

3.hod

supl. (Luk)

ŠJ

4.A (ŠJ)

(122P)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.D

3.hod

Tv

Dív

(24Tv)

supluje

Šotkovská Ivana

(Gaj)

1.E

4.hod

ČJL

 

(223T)

supluje

Demelová Karla

(Fof)

2.A

1.hod

D

 

(83T)

supluje

Jursová Anna

(Fof)

2.D

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Krč)

3.A

1.hod

ŠJ

ŠJ

(305T)

supluje

Demelová Karla

(Luk)

3.C

3.hod

Ch

 

(53Ch)

supluje

Černá Andrea

(Kuč)

 

4.hod

ŠJ

ŠJ

(122P)

supluje

Majetná Marcela

(Luk)

 

5.hod

Z

 

(222T)

supluje

Jursová Anna

(Gib)

 

6.hod

F

S2

 

odpadá

 

(Bab)

 

7.hod

F

S2

 

odpadá

 

(Bab)

3.D

0.hod

ZS

ZS1

 

odpadá

 

(Gib)

 

0.hod

MaS

MaS1

 

odpadá

 

(Kuč)

 

1.hod

ZS

ZS1

 

odpadá

 

(Gib)

 

1.hod

MaS

MaS1

 

odpadá

 

(Kuč)

3.E

0.hod

ZS

ZS1

 

odpadá

 

(Gib)

 

0.hod

MaS

MaS1

 

odpadá

 

(Kuč)

 

1.hod

ZS

ZS1

 

odpadá

 

(Gib)

 

1.hod

MaS

MaS1

 

odpadá

 

(Kuč)

 

2.hod

M

 

(124T)

navíc

Babilonová Miroslava

 
 

3.hod

ČJL

 

(222T)

navíc

Jursová Anna

 
 

4.hod

ŠJ

ŠJ

(124T)

supluje

Klepaczová Lenka

(Ca)

 

5.hod

Tv

Dív

(24Tv)

supluje

Raszková Libuše

(Krč)

 

6.hod

Z

 

(124T)

supluje

Demelová Karla

(Gaj)

4.A

3.hod

ŠJ

ŠJ

(122P)

supluje

Zawiszová Barbora

(Luk)

 

4.hod

Tv

Dív

(24Tv)

supluje

Dohnalová Šárka

(Gaj)

4.C

2.hod

D

 

(84T)

supluje

Jursová Anna

(Fof)

 

6.hod

ŠJ

ŠJ

 

odpadá

 

(Luk)

 

7.hod

Z

   

odpadá

 

(Krč)

4.D

0.hod

ČJLS

ČJS1

 

odpadá

 

(Cie)

 

1.hod

ČJLS

ČJS1

 

odpadá

 

(Cie)

 

5.hod

AJ

 

(312T)

supluje

Bruková Petra

(Bab)

4.E

0.hod

ČJLS

ČJS1

 

odpadá

 

(Cie)

 

1.hod

ČJLS

ČJS1

 

odpadá

 

(Cie)

5.A

0.hod

ZS

ZS1

 

odpadá

 

(Gib)

 

0.hod

MaS

MaS1

 

odpadá

 

(Kuč)

 

1.hod

ZS

ZS1

 

odpadá

 

(Gib)

 

1.hod

MaS

MaS1

 

odpadá

 

(Kuč)

 

2.hod

ŠJ

ŠJ

(105T)

supluje

Navrátík Jiří

(Luk)

 

3.hod

Z

 

(212Z)

supluje

Plucnar Marian

(Krč)

6.A

0.hod

ČJLS

ČJS1

 

odpadá

 

(Cie)

 

1.hod

ČJLS

ČJS1

 

odpadá

 

(Cie)

 

5.hod

ŠJ

ŠJ

(213T)

supluje

Wiszczorová Anna

(Ca)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 28.3.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 25.3.2019 (8:07)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Babilonová Miroslava

 

-

-

             

Caputová Světlana

 

..

Mac

Dem

-

Bra

..

..

   

Cieslarová Romana

 

-

-

-

-

-

-

..

..

 

Franková Hana

     

-

           

Gajdzicová Jana

 

Čer

Doh

-

Maj

Vrá

-

Ras

   

Krčková Ivana

 

-

-

Gib

Ras

Zaw

..

..

   

Kučírková Bibiana

..

..

-

-

Gib

-

-

-

   

LukᚠJakub

 

Dem

Kan

Ska

-

Bab

Mka

..

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Babilonová Miroslava

5.hod

supl. (Luk)

ŠJ

4.A (ŠJ)

(105T)

 

Brauner René

5.hod

supl. (Ca)

ŠJ

4.D (ŠJ)

(203J)

 

Černá Andrea

1.hod

supl. (Gaj)

Z

4.A

(116T)

 

Demelová Karla

1.hod

supl. (Luk)

ŠJ

3.A (ŠJ)

(305T)

 
 

3.hod

supl. (Ca)

ŠJ

4.E (ŠJ)

(203J)

 
 

4.hod

odpadá

ČJL

2.E (S1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ČJL

2.E (S2)

 

zrušeno

Dohnalová Šárka

2.hod

supl. (Gaj)

Tv

4.A (Dív)

(24Tv)

 

Gibiec Marcel

3.hod

změna

ICT

3.A (S2)

(105T)

 
 

3.hod

spojeno (Krč)

ICT

3.A (S1)

(105T)

 
 

4.hod

supl. (Kuč)

Z

3.C

(222T)

 

Kantor Ivo

2.hod

supl. (Luk)

ŠJ

5.A (ŠJ)

(105T)

 

Lomozíková Lucie

4.hod

navíc

M

2.E

(114M)

 
 

5.hod

navíc

M

2.E

(114M)

 

Macošková Alena

2.hod

supl. (Ca)

ŠJ

6.A (ŠJ)

(213T)

 

Macurová Kateřina

6.hod

supl. (Luk)

ŠJ

2.E (ŠJ)

(122P)

 

Majetná Marcela

4.hod

supl. (Gaj)

Z

1.A

(104T)

 

Raszková Libuše

4.hod

supl. (Krč)

Z

4.C

(84T)

 
 

7.hod

supl. (Gaj)

Z

3.A

(305T)

 

Skupień Kapsia Andrea

3.hod

supl. (Luk)

ŠJ

3.C (ŠJ)

(122P)

 

Vrátný Ladislav

5.hod

supl. (Gaj)

Tv

3.A (Dív)

(24Tv)

 

Zawiszová Barbora

5.hod

supl. (Krč)

AJ

1.D

(212Z)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

Z

 

(104T)

supluje

Majetná Marcela

(Gaj)

1.D

5.hod

AJ

 

(212Z)

supluje

Zawiszová Barbora

(Krč)

1.E

7.hod

ŠJ

ŠJ

 

odpadá

 

(Luk)

2.D

1.hod

ŠJ

ŠJ

 

odpadá

 

(Ca)

 

7.hod

ČJL

   

odpadá

 

(Ca)

2.E

4.hod

M

 

(114M)

navíc

Lomozíková Lucie

 
 

5.hod

M

 

(114M)

navíc

Lomozíková Lucie

 
 

6.hod

ŠJ

ŠJ

(122P)

supluje

Macurová Kateřina

(Luk)

3.A

1.hod

ŠJ

ŠJ

(305T)

supluje

Demelová Karla

(Luk)

 

3.hod

ICT

S2

(105T)

změna

Gibiec Marcel

 
 

3.hod

ICT

S1

(105T)

spojí

Gibiec Marcel

(Krč)

 

5.hod

Tv

Dív

(24Tv)

supluje

Vrátný Ladislav

(Gaj)

 

7.hod

Z

 

(305T)

supluje

Raszková Libuše

(Gaj)

3.C

3.hod

ŠJ

ŠJ

(122P)

supluje

Skupień Kapsia Andrea

(Luk)

 

4.hod

Z

 

(222T)

supluje

Gibiec Marcel

(Kuč)

3.D

0.hod

MaS

MaS2

 

odpadá

 

(Kuč)

 

1.hod

MaS

MaS2

 

odpadá

 

(Kuč)

3.E

0.hod

MaS

MaS2

 

odpadá

 

(Kuč)

 

1.hod

MaS

MaS2

 

odpadá

 

(Kuč)

 

6.hod

ŠJ

ŠJ

 

odpadá

 

(Ca)

4.A

1.hod

Z

 

(116T)

supluje

Černá Andrea

(Gaj)

 

2.hod

Tv

Dív

(24Tv)

supluje

Dohnalová Šárka

(Gaj)

 

5.hod

ŠJ

ŠJ

(105T)

supluje

Babilonová Miroslava

(Luk)

4.C

4.hod

Z

 

(84T)

supluje

Raszková Libuše

(Krč)

 

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Krč)

 

7.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Krč)

4.D

5.hod

ŠJ

ŠJ

(203J)

supluje

Brauner René

(Ca)

 

7.hod

ČJLS

ČJS2

 

odpadá

 

(Cie)

 

8.hod

ČJLS

ČJS2

 

odpadá

 

(Cie)

4.E

3.hod

ŠJ

ŠJ

(203J)

supluje

Demelová Karla

(Ca)

 

7.hod

ČJLS

ČJS2

 

odpadá

 

(Cie)

 

8.hod

ČJLS

ČJS2

 

odpadá

 

(Cie)

5.A

0.hod

MaS

MaS2

 

odpadá

 

(Kuč)

 

1.hod

MaS

MaS2

 

odpadá

 

(Kuč)

 

2.hod

ŠJ

ŠJ

(105T)

supluje

Kantor Ivo

(Luk)

6.A

2.hod

ŠJ

ŠJ

(213T)

supluje

Macošková Alena

(Ca)

 

7.hod

ČJLS

ČJS2

 

odpadá

 

(Cie)

 

8.hod

ČJLS

ČJS2

 

odpadá

 

(Cie)

 

 

Suplování:   Pátek 29.3.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 25.3.2019 (8:07)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.A

           

Absc

Absc

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Brauner René

 

-

Pas

....

-

Mlč

Mlč

-

   

Cieslarová Romana

 

-

-

-

-

-

-

-

   

Dohnalová Šárka

..

Ska

Kle

-

Mac

-

Raš

-

   

Foff Michal

           

..

-

   

Franková Hana

..

..

Čer

Raš

-

Bab

-

-

   

Gajdzicová Jana

 

-

Gib

Nav

Gib

Hlo

Hlo

..

   

Jursová Anna

..

..

-

Ca

Fof

-

..

-

   

Krčková Ivana

 

-

-

-

-

-

..

..

   

Kučírková Bibiana

 

-

-

-

-

-

-

-

   

LukᚠJakub

 

-

-

-

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Babilonová Miroslava

5.hod

supl. (Fra)

M

1.E

(114M)

 

Bruková Petra

7.hod

přesun <<

AJ

4.E (AJ2)

(313T)

z 5.4. 6.hod

Caputová Světlana

3.hod

supl. (Jus)

D

3.E

(124T)

 

Černá Andrea

2.hod

supl. (Fra)

M

4.A

(116T)

 

Foff Michal

4.hod

supl. (Jus)

D

3.D

(214T)

 

Gibiec Marcel

2.hod

supl. (Gaj)

Tv

2.A (Dív)

(24Tv)

 
 

4.hod

supl. (Gaj)

Tv

4.D (Dív)

(16-P)

 

Hložková Jana

5.hod

supl. (Gaj)

Tv

5.A (Dív)

(24Tv)

 
 

6.hod

supl. (Gaj)

Tv

1.A (Dív)

(24Tv)

 

Klepaczová Lenka

2.hod

supl. (Doh)

Bi

2.D

(86T)

 

Macošková Alena

4.hod

supl. (Doh)

ČJL

4.C

(84T)

 

Mlčoch Rudolf

5.hod

spojeno (Bra)

ICT

6.A (S1)

(105T)

 
 

5.hod

změna

ICT

6.A (S2)

(105T)

 
 

6.hod

spojeno (Bra)

ICT

6.A (S1)

(105T)

 
 

6.hod

změna

ICT

6.A (S2)

(105T)

 

Navrátík Jiří

3.hod

supl. (Gaj)

Tv

4.D (Dív)

(16-P)

 

Pastorková Věra

2.hod

supl. (Bra)

ČJL

4.D

(312T)

 

Rašková Lenka

3.hod

supl. (Fra)

M

2.A

(83T)

 
 

6.hod

supl. (Doh)

Bi

2.A

(83T)

 

Skupień Kapsia Andrea

1.hod

supl. (Doh)

AJ

3.D

(214T)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

6.hod

Tv

Dív

(24Tv)

supluje

Hložková Jana

(Gaj)

1.E

5.hod

M

 

(114M)

supluje

Babilonová Miroslava

(Fra)

2.A

2.hod

Tv

Dív

(24Tv)

supluje

Gibiec Marcel

(Gaj)

 

3.hod

M

 

(83T)

supluje

Rašková Lenka

(Fra)

 

6.hod

Bi

 

(83T)

supluje

Rašková Lenka

(Doh)

2.D

2.hod

Bi

 

(86T)

supluje

Klepaczová Lenka

(Doh)

2.E

0.hod

Bi

   

odpadá

 

(Doh)

3.D

1.hod

AJ

 

(214T)

supluje

Skupień Kapsia Andrea

(Doh)

 

4.hod

D

 

(214T)

supluje

Foff Michal

(Jus)

 

6.hod

ČJL

   

odpadá

 

(Jus)

3.E

3.hod

D

 

(124T)

supluje

Caputová Světlana

(Jus)

4.A

2.hod

M

 

(116T)

supluje

Černá Andrea

(Fra)

 

6., 7. hod Obecná absence třídy

4.C

4.hod

ČJL

 

(84T)

supluje

Macošková Alena

(Doh)

 

7.hod

Z

   

odpadá

 

(Krč)

4.D

0.hod

DěS1

DěS2

 

odpadá

 

(Jus)

 

0.hod

BioS

BiS2

 

odpadá

 

(Fra)

 

1.hod

DěS1

DěS2

 

odpadá

 

(Jus)

 

1.hod

BioS

BiS2

 

odpadá

 

(Fra)

 

2.hod

ČJL

 

(312T)

supluje

Pastorková Věra

(Bra)

 

3.hod

Tv

Dív

(16-P)

supluje

Navrátík Jiří

(Gaj)

 

4.hod

Tv

Dív

(16-P)

supluje

Gibiec Marcel

(Gaj)

4.E

0.hod

DěS1

DěS2

 

odpadá

 

(Jus)

 

0.hod

BioS

BiS2

 

odpadá

 

(Fra)

 

1.hod

DěS1

DěS2

 

odpadá

 

(Jus)

 

1.hod

BioS

BiS2

 

odpadá

 

(Fra)

 

7.hod

AJ

AJ2

(313T)

přesun <<

Bruková Petra

z 5.4. (Pá) 6.hod

5.A

5.hod

Tv

Dív

(24Tv)

supluje

Hložková Jana

(Gaj)

 

6.hod

Z

   

odpadá

 

(Krč)

6.A

0.hod

DěS1

DěS2

 

odpadá

 

(Jus)

 

0.hod

BioS

BiS2

 

odpadá

 

(Fra)

 

1.hod

DěS1

DěS2

 

odpadá

 

(Jus)

 

1.hod

BioS

BiS2

 

odpadá

 

(Fra)

 

5.hod

ICT

S1

(105T)

spojí

Mlčoch Rudolf

(Bra)

 

5.hod

ICT

S2

(105T)

změna

Mlčoch Rudolf

 
 

6.hod

ICT

S1

(105T)

spojí

Mlčoch Rudolf

(Bra)

 

6.hod

ICT

S2

(105T)

změna

Mlčoch Rudolf

 

 

 

Suplování:   Pondělí 1.4.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 25.3.2019 (8:07)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.D

     

Absc

Absc

         

1.E

     

Absc

Absc

         

3.C

     

Absc

Absc

         

4.A

     

Absc

Absc

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bruková Petra

     

-

Dem

         

Dohnalová Šárka

 

-

-

Luk

-

Gib

Pas

..

   

Lisztwanová Blanka

     

..

Dem

         

Raszková Libuše

     

..

Raš

         

Vrátný Ladislav

   

Nav

..

           

Zawiszová Barbora

     

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Černá Andrea

4.hod

odpadá

Ch

1.D

 

Obecná absence třídy

Demelová Karla

4.hod

spojeno (Brp)

ČJL

3.A (AJ2)

(305T)

 
 

4.hod

supl. (Lis)

ČJL

3.A (AJ1)

(305T)

 

Franková Hana

3.hod

odpadá

M

4.A (S2)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

M

4.A (S1)

 

Obecná absence třídy

Gibiec Marcel

4.hod

odpadá

Tv

3.C (Chl)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

supl. (Doh)

Bi

4.C

(84T)

 

LukᚠJakub

3.hod

supl. (Doh)

Bi

3.D

(214T)

 

Macošková Alena

3.hod

odpadá

ČJL

4.A (S1)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ČJL

4.A (S2)

 

Obecná absence třídy

Navrátík Jiří

2.hod

supl. (Vrá)

Tv

1.A (Chl)

(25Tv)

 

Pastorková Věra

3.hod

odpadá

NJ

1.D (NJ)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

supl. (Doh)

Bi

2.E

(103T)

 

Rašková Lenka

4.hod

spojeno (Ras)

AJ

6.A (AJ1)

(213T)

 
 

4.hod

změna

AJ

6.A (AJ2)

(213T)

 

Šotkovská Ivana

4.hod

odpadá

Tv

3.C (Dív)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

Tv

Chl

(25Tv)

supluje

Navrátík Jiří

(Vrá)

1.D

3., 4. hod Obecná absence třídy

1.E

3., 4. hod Obecná absence třídy

2.D

7.hod

Bi

   

odpadá

 

(Doh)

2.E

6.hod

Bi

 

(103T)

supluje

Pastorková Věra

(Doh)

3.A

4.hod

ČJL

AJ2

(305T)

spojí

Demelová Karla

(Brp)

 

4.hod

ČJL

AJ1

(305T)

supluje

Demelová Karla

(Lis)

3.C

3., 4. hod Obecná absence třídy

3.D

3.hod

Bi

 

(214T)

supluje

LukᚠJakub

(Doh)

4.A

3., 4. hod Obecná absence třídy

4.C

5.hod

Bi

 

(84T)

supluje

Gibiec Marcel

(Doh)

6.A

4.hod

AJ

AJ1

(213T)

spojí

Rašková Lenka

(Ras)

 

4.hod

AJ

AJ2

(213T)

změna

Rašková Lenka

 

 

 

Suplování:   Úterý 2.4.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 25.3.2019 (8:07)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

3.D

 

Absc

Absc

             

3.E

     

Absc

Absc

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Gibiec Marcel

 

-

-

-

-

         

Krčková Ivana

         

Doh

Mac

-

   

Lomozíková Lucie

 

>>

Šot

Jus

Jus

-

-

-

   

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

105T

 

Absc

Absc

Absc

Absc

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Babilonová Miroslava

3.hod

odpadá

M

3.E

 

Obecná absence třídy

Dohnalová Šárka

5.hod

supl. (Krč)

Tv

4.C (Dív)

(24Tv)

 

Jursová Anna

3.hod

spojeno (Lom)

ČJL

3.D (S2)

(214T)

 
 

4.hod

spojeno (Lom)

ČJL

3.D (S1)

(214T)

 

Krčková Ivana

2.hod

odpadá

Z

3.D

 

Obecná absence třídy

Lisztwanová Blanka

4.hod

odpadá

AJ

3.E (AJ1)

 

Obecná absence třídy

Lomozíková Lucie

0.hod

přesun >>

MaS

6.A (MaS2)+

 

na 26.3. 8.hod

Macošková Alena

6.hod

supl. (Krč)

PNK

1.D

(105T)

 

Macurová Kateřina

1.hod

odpadá

ZSV

3.D

 

Obecná absence třídy

Skupień Kapsia Andrea

4.hod

odpadá

AJ

3.E (AJ2)

 

Obecná absence třídy

Šotkovská Ivana

2.hod

supl. (Lom)

Z

2.E

(103T)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.D

6.hod

PNK

 

(105T)

supluje

Macošková Alena

(Krč)

2.E

2.hod

Z

 

(103T)

supluje

Šotkovská Ivana

(Lom)

3.D

3.hod

ČJL

S2

(214T)

spojí

Jursová Anna

(Lom)

 

4.hod

ČJL

S1

(214T)

spojí

Jursová Anna

(Lom)

 

1., 2. hod Obecná absence třídy

3.E

3., 4. hod Obecná absence třídy

4.C

5.hod

Tv

Dív

(24Tv)

supluje

Dohnalová Šárka

(Krč)

4.D

0.hod

MaS

MaS2

 

přesun >>

 

na 26.3. (Út) 8.hod

 

1.hod

MaS

MaS2

 

přesun >>

 

na 26.3. (Út) 7.hod

4.E

0.hod

MaS

MaS2

 

přesun >>

 

na 26.3. (Út) 8.hod

 

1.hod

MaS

MaS2

 

přesun >>

 

na 26.3. (Út) 7.hod

6.A

0.hod

MaS

MaS2

 

přesun >>

 

na 26.3. (Út) 8.hod

 

1.hod

MaS

MaS2

 

přesun >>

 

na 26.3. (Út) 7.hod

 

 

Suplování:   Středa 3.4.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 25.3.2019 (8:07)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kantorová Marcela

..

..

Mka

Kan

Kan

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Kantor Ivo

3.hod

spojeno (Kam)

Ch

4.C (S1)

(53Ch)

 
 

3.hod

změna

Ch

4.C (S2)

(53Ch)

 
 

4.hod

spojeno (Kam)

Ch

4.C (S1)

(53Ch)

 
 

4.hod

změna

Ch

4.C (S2)

(53Ch)

 

Macurová Kateřina

2.hod

supl. (Kam)

ZSV

6.A

(213T)

 

Změny v rozvrzích tříd:

4.C

3.hod

Ch

S1

(53Ch)

spojí

Kantor Ivo

(Kam)

 

3.hod

Ch

S2

(53Ch)

změna

Kantor Ivo

 
 

4.hod

Ch

S1

(53Ch)

spojí

Kantor Ivo

(Kam)

 

4.hod

Ch

S2

(53Ch)

změna

Kantor Ivo

 

4.D

0.hod

FyS

FyS1

 

odpadá

 

(Kam)

 

1.hod

FyS

FyS1

 

odpadá

 

(Kam)

4.E

0.hod

FyS

FyS1

 

odpadá

 

(Kam)

 

1.hod

FyS

FyS1

 

odpadá

 

(Kam)

6.A

0.hod

FyS

FyS1

 

odpadá

 

(Kam)

 

1.hod

FyS

FyS1

 

odpadá

 

(Kam)

 

2.hod

ZSV

 

(213T)

supluje

Macurová Kateřina

(Kam)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 4.4.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 25.3.2019 (8:07)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Dohnalová Šárka

 

..

-

Mad

Mad

Ska

-

-

   

Hložková Jana

 

Čer

Bab

Fra

Mac

Fra

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Babilonová Miroslava

2.hod

supl. (Hlo)

M

4.E

(313T)

 

Černá Andrea

1.hod

supl. (Hlo)

M

1.A

(104T)

 

Franková Hana

3.hod

supl. (Hlo)

Bi

1.A

(205B)

 
 

5.hod

supl. (Hlo)

M

5.A

(204T)

 

Macošková Alena

4.hod

supl. (Hlo)

M

3.A

(305T)

 

Madari Pavlína

3.hod

spojeno (Doh)

F

2.A (S2)

(310F)

 
 

4.hod

spojeno (Doh)

F

2.A (S2)

(310F)

 

Majetná Marcela

3.hod

výměna >>

ZSV

1.E

 

na 5.4. 2.hod

Mlčoch Rudolf

3.hod

výměna <<

F

1.E

(223T)

z 5.4. 2.hod

Skupień Kapsia Andrea

5.hod

supl. (Doh)

AJ

1.A

(104T)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

M

 

(104T)

supluje

Černá Andrea

(Hlo)

 

3.hod

Bi

 

(205B)

supluje

Franková Hana

(Hlo)

 

5.hod

AJ

 

(104T)

supluje

Skupień Kapsia Andrea

(Doh)

1.E

1.hod

Bi

   

odpadá

 

(Doh)

 

3.hod

F

 

(223T)

výměna <<

Mlčoch Rudolf

z 5.4. (Pá) 2.hod

2.A

3.hod

F

S2

(310F)

spojí

Madari Pavlína

(Doh)

 

4.hod

F

S2

(310F)

spojí

Madari Pavlína

(Doh)

3.A

4.hod

M

 

(305T)

supluje

Macošková Alena

(Hlo)

4.E

2.hod

M

 

(313T)

supluje

Babilonová Miroslava

(Hlo)

5.A

5.hod

M

 

(204T)

supluje

Franková Hana

(Hlo)

 

 

Suplování:   Pátek 5.4.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 25.3.2019 (8:07)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Franková Hana

..

..

Vrá

Lis

-

Krč

-

-

   

Gibiec Marcel

     

-

-

         

Lisztwanová Blanka

       

Brp

-

Ska

..

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bruková Petra

4.hod

změna

AJ

3.A (AJ2)

(305T)

 
 

4.hod

spojeno (Lis)

AJ

3.A (AJ1)

(305T)

 
 

6.hod

přesun >>

AJ

4.E (AJ2)

 

na 29.3. 7.hod

Krčková Ivana

5.hod

supl. (Fra)

M

1.E

(223T)

 

Lisztwanová Blanka

3.hod

supl. (Fra)

M

2.A

(83T)

 

Majetná Marcela

2.hod

výměna <<

ZSV

1.E

(223T)

z 4.4. 3.hod

Mlčoch Rudolf

2.hod

výměna >>

F

1.E

 

na 4.4. 3.hod

Skupień Kapsia Andrea

6.hod

spojeno (Lis)

AJ

3.E (AJ1)

(124T)

 

Vrátný Ladislav

2.hod

supl. (Fra)

M

4.A

(116T)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.E

2.hod

ZSV

 

(223T)

výměna <<

Majetná Marcela

z 4.4. (Čt) 3.hod

 

5.hod

M

 

(223T)

supluje

Krčková Ivana

(Fra)

2.A

3.hod

M

 

(83T)

supluje

Lisztwanová Blanka

(Fra)

3.A

4.hod

AJ

AJ2

(305T)

změna

Bruková Petra

 
 

4.hod

AJ

AJ1

(305T)

spojí

Bruková Petra

(Lis)

3.C

7.hod

AJ

AJ2

 

odpadá

 

(Lis)

3.E

6.hod

AJ

AJ1

(124T)

spojí

Skupień Kapsia Andrea

(Lis)

4.A

2.hod

M

 

(116T)

supluje

Vrátný Ladislav

(Fra)

4.D

0.hod

BioS

BiS2

 

odpadá

 

(Fra)

 

1.hod

BioS

BiS2

 

odpadá

 

(Fra)

4.E

0.hod

BioS

BiS2

 

odpadá

 

(Fra)

 

1.hod

BioS

BiS2

 

odpadá

 

(Fra)

 

6.hod

AJ

AJ2

 

přesun >>

 

na 29.3. (Pá) 7.hod

6.A

0.hod

BioS

BiS2

 

odpadá

 

(Fra)

 

1.hod

BioS

BiS2

 

odpadá

 

(Fra)

 

Zpracováno v systému Bakaláři