TODAM – Třinecká olympiáda dětí a mládeže + reportáž

V našem městě ve dnech 20. – 22. 6. 2018 probíhala Třinecká olympiáda dětí a mládeže – sportovně vědomostní akce pro žáky základních škol v kategoriích 6. až  9. tříd. Naše gymnázium mělo ve hře žáky tříd víceletého gymnázia 1.A, 2.A, 3.A a 2.C. Sportovalo se ve 14 disciplínách. Cílem bylo vtáhnout do aktivit co největší počet dětí. To se povedlo, protože sportovalo více než 700 žáků  ze sedmi třineckých základních škol.

Naši soutěžící získali 5 zlatých, 2 stříbrné a 8 bronzových medailí. Gymnázium Třinec se v konečném hodnocení všech disciplín umístilo na  4. místě. Prvenství a finanční odměnu 5000 Kč získal fanklubový tým, který nejnápaditěji a nejhlasitěji podporoval soutěžící ze svých tříd. V soutěži o nejlepší propagační video vyhrála 2. C.

Všem gratulujeme!

Olympiáda dětí a mládeže byla pod záštitou města Třince, Třineckých železáren, TJ Třinec, Knihovny Třinec a ZUŠ Třinec.

Vítězné soutěžní video

TODAM – divácká soutěž – Gymnázium Třinec

Třinecká Olympiáda dětí a mládeže vyhlašuje spolu s Knihovna Třinec diváckou soutěž o nejlepší video z letošní přípravy sportovců a sportovkyň! Co říkáte na třinecké Gymnázium?? Podpořte je hlasem! Každá reakce se počítá. 😉 Hlasování trvá do pátku 22. 6. 2018 do 13.00!